Кошик
Жодного товару

Взуття на перший крок

Сортувати: Вигляд:       Показувати:


Ціна:   грн.
Розмір (в см.)
Сезон
Стать

Свої перші кроки дитина робить у віці 10-12 місяців, і ця подія стає значною віхою в його розвитку. При формуванні навичок ходіння змінюється навантаження на хребетний стовп і м'язи дитини, тому батькам необхідно подбати про те, щоб правильно підібрати взуття на перший крок; купити її без урахування особливостей стоп малюка - значить, спровокувати розвиток плоскостопості або проблем з суглобами.
 Перш, ніж купити взуття на перший крок, варто проконсультуватися з дитячим ортопедом, можливо, для корекції намічених порушень дитині варто придбати спеціальне взуття, що передбачає наявність твердого супінатора. Але навіть в тому випадку, якщо малюк повністю здоровий, немає необхідності поспішно купувати взуття на перший крок; купити його варто, лише зваживши всі «за» і «проти».
 Якими ж критеріями необхідно керуватися при виборі взуття на перший крок? 
Перш за все, слід звернути увагу на натуральність матеріалу. Не обов'язково купувати малюкові шкіряне взуття - на літо йому відмінно підійдуть моделі, виготовлені з якісного текстилю. Важливо, щоб матеріал забезпечував нормальний тепло- і повітрообмін, і нога дитини не потіла.
 Плануючи придбати взуття на перший крок, треба переконатися в тому, що модель має досить високий і жорсткий задник, який буде фіксувати ногу, попереджаючи можливість її розтягування або вивиху при незручному падінні. 
Крім того, хороше взуття на перший крок відрізняється наявністю:

  • Широкого каблучка в 5-7 мм;

  • Щільною підошви;

  • Гнучкого супінатора;
  • Зручних застібок, які дозволяють регулювати повноту обхвату.


Взуття на перший крок повинно мати мінімум внутрішніх швів, інакше ніжна шкіра дитини буде страждати від мозолів і потертостей. Не варто купувати взуття, яке щільно сидить на нозі малюка; при примірці варто переконатися, що пальці малюка вільно рухаються в обновці.
 У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати тільки якісне і красиве взуття, в якій Вашій дитині буде комфортно і приємно ходити. Доступні ціни та широкий асортимент дозволять зробити вдале придбання клієнту з будь-якими фінансовими можливостями!